Dost Konağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dost Konağı

Dürüstlük İnsanların Ahlakının Temelidir.Ama Dürüstlük Nedir?Dürüst olmak Gerçekleri Kabul Etmektir.Dürüst Olmak Herşeye ve Herkes İçin Aynı İlkeleri Geçerli Kılbilmektir..Dostlugumuz Daim Olsun

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sevilmeyen ilginç biriyim...

2 posters
YazarMesaj
üzgünprenses

üzgünprenses

Kadın Mesaj Sayısı : 12

Sevilmeyen ilginç biriyim... Empty
MesajKonu: Sevilmeyen ilginç biriyim...   Sevilmeyen ilginç biriyim... EmptyÇarş. Kas. 19, 2008 1:19 am

3 ağustos yani 2 gün sonra doğum günüm ama kmse hatırlamıcak...zaten yaz tatili:agla: ...bn herşeyden nefret eden biriyim...çocukları flan sevmem...ama çok düzgün bi insanım...kötü biriyim ama sevdiklerime karşı değil...şapşallık az da olsa en büyük nefretim zaten...her diziye bi lafım war...her şeyin kötü yanını görüyorum ve hayata ve insanlara ve herkese sövüyorum...küfür etmek istiyorum ukala olmak istiyorum bncil olmak istiyorum ama nazımı çekicek kimse yok

BENİ ANLAYAN WARMI???
pasakLi

pasakLi

Kadın Mesaj Sayısı : 14

Sevilmeyen ilginç biriyim... Empty
MesajKonu: Geri: Sevilmeyen ilginç biriyim...   Sevilmeyen ilginç biriyim... EmptyÇarş. Kas. 19, 2008 1:48 am

belki kendine haksızlık ediyosundur

Sevilmeyen ilginç biriyim...
1 sayfadaki 1 sayfası